הנהלה

551bf7bb3f9283057b14cddd_list_shape_3.png

עו"ד ענבל דוד, מנכ"ל בפועל

  צילום: רמי חכם - צילום חכם

ענבל דוד , בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B.) ותואר ראשון נוסף (חוג שלאחר תואר) בכלכלה, שניהם מאוניברסיטת תל אביב וכן מוסמכת במנהל עסקים (MBA) עם התמחות במימון מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

בעלת ניסיון עשיר בתחומי משפט שונים ומגוונים; משפט מסחרי, דיני מכרזים, משפט אזרחי, דיני ני"ע וכיוב'. בפרט, צברה ניסיון רב בניהול משפטי-מסחרי של התקשרויות ועסקאות שונות ומגוונות, כמו גם בניהול הפן המשפטי בפרויקטי בניה ותשתיות, לרבות פרויקטי BOT, PFI  ופרויקטים גדולים אחרים.

בתפקידה הקודם, כיהנה כסמנכ"ל יועצת משפטית ומשאבי אנוש בחברת דניה סיבוס בע"מ, חברה ציבורית (דאז) מקבוצת אפריקה ישראל להשקעות בע"מ. במסגרת תפקידה, ניהלה והובילה את התחום המשפטי של כלל פעילות החברה, על חברות הבנות שלה בישראל ובחו"ל.

------------------

  

אייל יחיאל

אייל יחיאל, סמנכ"ל שיווק ונכסים

  צילום: רמי חכם - צילום חכם

אייל יחיאל , שמאי מקרקעין מוסמך וחבר לשכת שמאי המקרקעין בישראל, בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן ובעל דיפלומת הנדסאי בניין.

אייל בעל ניסיון של עשרות שנים בתחומי הנדל"ן, תכנון ובניה ופיתוח עסקי, הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי. במגוון תפקידיו היה מעורב בפרוייקטים גדולים, בחלקם מגה פרוייקטים, כאשר עד לאחרונה ניהל את חטיבת הנכסים והפיתוח העסקי של חב' נת"ע המקדמת את פרוייקט הרכבת הקלה בגוש דן . בין יתר תפקידיו שימש כמנהל העסקאות של חברת פז ומנהל הנכסים והשקעות נדל"ן של קרן הפנסיה מבטחים.

אייל בעל ניסיון ייחודי בנושא הפקעת מקרקעין ופינויים וכן בתכניות ריפרצלציה, מיסוי מקרקעין, מכירת/רכישת נכסים, שכירות/השכרת נכסים, רישום נכסים, תכניות בניין עיר, תביעות לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה, תחנות דלק ומתחמים קמעונאיים, השבחת נכסים, ניהול הליכים משפטיים והליכי שמאי מכריע.

כסמנכ"ל השיווק והנכסים של דירה להשכיר, באחריותו של אייל לקדם את יוזמות הפיתוח העסקי של החברה, איתור מתחמי קרקע לבניה למגורים, איפיון פרוייקטים, היתכנות כלכלית, הובלת הסדרי קניין ופדיון קרקעות, ניהול השיווק, פיתוח וקידום אפיקים עסקיים חדשים וכן ניהול כל הפעילות הנכסית של החברה.

------------------

  

אריאל וכסלר, סמנכ"ל תכנון

  

אריאל וכסלר,  ,הוא אדריכל מוסמך, בוגר תואר ראשון בארכיטקטורה , תואר שני מהארוורד ומאוניברסיטת ניו יורק, בתכנון ופיתוח עירוני ואורבני. 

אריאל כיהן בחמש השנים האחרונות כמנהל אגף פרויקטים לאומיים במינהל התכנון,  מומחה לתחומי מגורים, תשתיות ואסטרטגיה. 

אריאל בעל ניסיון עשיר בתחומי התכנון והרישוי, בעבר שימוש כממונה ארצי לתכנון סטאטוטורי בחברת מקורות וכיועץ בכיר למנכ"ל משרד הפנים בנושאי תכנון ובנייה.

אוראל יפרח, מ"מ סמנכ"ל כספים וראש אגף דיור וחדשנות

 אוראל יפרח, מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול פיננסי מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ובוגר (BA) בחשבונאות ומערכות מידע בהצטיינות מהמרכז האקדמי לב. 

אוראל בעל ניסיון רב ומגוון בתחום הדיור, המקרקעין והנדל״ן והיה שותף בשנים האחרונות למהלכים המשמעותיים שהובילו משרד האוצר ומטה הדיור הלאומי בתחומי המקרקעין והדיור במשק. 

בתפקידו הקודם במשרד האוצר כיהן כמנהל תחום שיכון ומקרקעין באגף החשב הכללי והיה אחראי על מגזר הנדל"ן. במסגרת זאת היה אחראי על ניהול תקציבי חטיבת המקרקעין ופיקוח תקציבי משרד השיכון, רשות מקרקעי ישראל, הרשות להתחדשות עירונית, ועוד. וכן על הסדרת פעילותן של חב' ממשלתיות במגזר הנדל"ן והדיור הציבורי. כמו כן היה אמון על ביצוע המדיניות הממשלתית בתחומי השיכון והמקרקעין, ושותף בפיתוח יוזמות ומודלים כלכליים-פיננסיים והובלת פרויקטים ממשלתיים משמעותיים. בנוסף, במסגרת תפקידיו באוצר, היה אחראי על מערך הלוואות המדינה והסיוע בדיור, גיבוש ויישום הרגולציה על הבנקים למשכנתאות. 

כראש אגף דיור וחדשנות ב"דירה להשכיר", אחראי אוראל על יזום תהליכי חדשנות ופיתוח מנועי צמיחה חדשים, קידום יוזמות בתחום הדיור ויישומן, אחריות על ממשק הפעילות מול כלל גופי הממשלה וקידום רגולציה תומכת פעילות. בנוסף, אחראי אוראל על פעילות המיתוג והאסטרטגיה של החברה.